Děti se učí žít v kolektivu a konstruktivně řešit sociální situace.

 

Dělám průvodce mladým dobrodruhům, vyrážíme na
jednodenní i vícedenní výlety.

Na výlet či na expedici (průzkumnou výpravu do neprobádaných končin světa) vyrážíme o víkendech nebo v expedičních termínech dle domluvy, přihlaste se k odběru pozvánek, nabízím zážitky na celý život a příležitost v osobním rozvoji.

 

Mladé dobrodruhy učím základním cestovatelským dovednostem

Při cestování nabízím vzdělávací kurzy, učíme se praxí, jak číst v jízdních řádech a hledat spoje, jak se orientovat podle mapy ať už jsme ve městě či v lese. Učíme se i tábornickým dovednostem, jak se ochránit před deštěm a proti prochladnutí, jak postavit stan, jak rozdělat ohneň a uvařit.

 

Parťáky na cesty

Nabízím průvodcovské služby pro kluky a holky z Brna, kteří touží cestovat se skupinou mladých dobrodruhů ve věku 6 až 11 let. Informuji zájemce vždy, když další dobrodruzi budou mít zájem vyrazit za dobrodružstvím. Cheteli se přihlásit k odběru pozvánek na skupinové výlety, napište mi na email: info@mladidobrodruzi.cz ve tvaru "Chceme dostávat pozvánky na výpravy pro mladé dobrodruhy: Eliška, má 8 roků, Adam má 9 let"

Naše dobrodružná parta cestuje pouze o víkendech kamkoli po České Republice, především jezdíme na bližší místa, aby nás výprava nevyšla příliš draho.

Máteli zájem o inviduální průvodcovské služby, zašlete mi požadavky a návrh na termín nebo nechte zapracovat moji fantazii.