Nabízím zážitky na celý život.

 

Petr Lízal

Agent 300x225

Jsem průvodce pro malé dobrodruhy, uplatňuji respektující přístup a efektivní nenásilnou komunikaci.

Snažím se pro děti tvořit bezpečné a motivující prostředí. Umožňuji dětem využívat vnitřní motivace, děti dělají věci, protože v nich vidí smysl, protože je baví, protože sami chtějí, proto řízený program probíhá formou nabídky. Nabízím dostatek pohybu i času pro volnou hru. Dávám dětem možnost volby a svobodu v rozhodování. Děti se učí respektovat domluvená pravidla a vedu je k zodpovědnosti sám za sebe a za své věci a vytváří si pozitivní vztah sami k sobě. Učím je říct svůj názor a zároveň přijímat ty ostatní. K dětem přistupuji individuálně, zajistím aby se bez Vaší nepřítomnosti dětem nic nestalo a smysluplně se zabavili. Zajišťuji bezpečný pobyt pod širým nebem, ve kterém děti mohou objevovat přirozené nebezpečí, děti tráví většinu času venku a v pohybu za každého počasí.

 

Osobní život

Snažím se zanechat svět lepším, tvořit si cíle které mě rozvíjejí, ale i své okolí. Zabývám se kybernetickou bezpečností, podporuji bojovníky za lidská práva, novináře, dobrovolníky v konfliktních zónách, informační aktivisty a každého, kdo věří v sílu otevřeného webu.

Přátele mi říkají AG - "Ejdží", je mi 30 let, již 15 let působím jako skautský vedoucí ve své rodné vesnici. Pravidelně se podílím na pořádání skautských letních táborů pro děti, organizoval jsem desítky jednodenních i více denních výletů. Skautský oddíl ze mě udělal respektujícího průvodce, který touží dělat věci správně a své zkušenosti předávat. Jako každý vedoucí jsem absolvoval zdravotnický kurz, který mě naučil základům první pomoci a připravil mě dostatečně i na případně krizové situace.

Oproti dobrovolné a neplacené činnosti ve skautu mi práce průvodce na plný úvazek umožňuje chystat kvalitnější program pro děti, zkrátka mám na to čas a energii. Mladým dobrodruhům nabízím jednodení i vícedenní průvodcovské služby.

Dino01