Většinu času trávíme v pohybu ale sms si večer přečteme.

Kde nás najdete

Scházíme se v klubovně Mladých dobrodruhů, ta se nachází na ulici Petra Křivky. Jede tam trolejbus 25, 26, a autobus 50, zastávka Kamenný vrch.

Když však jedeme na výlet, mladí dobrodruzi od sedmi let se scházejí na hlavním vlakovém nadraží, odkud vyrážíme na výlety po celé české republice.

 

O našem klubu

Účelem Mladých dobrodruhů je všestranný rozvoj dětí a podpora zdravého životního stylu, zahrnuje pořádání výletů, kurzů, výprav, setkání; vzdělávací, výchovné, praktické, sportovní i další volnočasové aktivity a hry. Provoz klubu zajišťuje spolek Mladí dobrodruzi, z.s., více o něm se můžete dozvědět v připravovaných stanovách.

Vyjíměčnost našeho klubu spočívá v tom, že spolupracujeme s profesosionálními průvodci, ti rozumí cestování ale i respektující výchově. Právě to je velká výhoda oproti jiným dobrovolnickým organizacím, protože vnich často působí mladí a nezkušení lidé, nemají tak dostatečné znalosti a zkušenosti.


 

Zajišťuji průvodcovské služby a kurzy

Nejen když jsme v terénu, nejlepší je mne kontaktovat písemně, mobilní internet mám vždy na cestách, ať už mě kontaktujete na email nebo přes sms, odepíši Vám jakmile to bude možné. Email: info@mladidobrodruzi.cz  Tel: +420 735 528 343 (pouze sms)

Nabízím průvodcovské služby především pro děti, chodíme na výlety po české republice a poznáváme krásu přírody. Své služby nabízím jednotlivcům, skupinám a spolkům. Cena za 1den / 1000 Kč / linovolný počet účastníků, ceny stanovuji inviduálně a je možné částku rozdělit mezi účastníky. Nyní neprovozuji výdělečnou činnost a za svoje služby nepřijímám peníze, právě probíhá přípravná fáze.